Bugun...

Kayseri FETÖ'nün Pensilvanya’sıdır

 Tarih: 05-10-2019 13:02:00  -   Güncelleme: 05-10-2019 13:09:00
Kenan Akpınar

AKP eski Milletvekili ve Cumhurbaşkanı ile ailesine göbekten bağlı biatçı kendi menfaat ve çıkarları uğruna her türlü kalemşörlük yapan Mehmet Metiner, “Kayseri Türkiye’nin #PENSILVANYASI#” demiş!

Evet, doğru demiş. Ey AKP’liler siz neden sessiz kaldınız diye AKP'liler neden susuyorsunuz demek Kayseri’deki hain #FETÖCÜ# yapılanmasını görmemezlikten gelmek demektir. Bu konuda gerekli yasal işlemlerin yapılması ve AKP içindeki KIRIPTO #Hain FETÖ yapısının ortaya çıkarılması için gerekli çalışmaların yapılmasını istemek ve ülkemize, Cumhuriyet değerlerini ortadan kaldırmaya çalışan bu terör örgütün teşhir edilmesi gerekirken birde Mehmet metinlerin Namuslu Kayseri'nin esnafına bunu nasıl söyler diye hayıflanmasını anlamak mümkün değildir.

Elbette ekmeği için esnafı yapan sanayi şehrinin esnafının hepsini FETÖ’cü göstermek doğru değildir. Ancak hepimiz de biliyoruz Kayseri’deki #FETÖ# yapılanmasının olduğunu hatta mahkemelerde görülen davalarda iktidar partinin sözcüleri makam aracı ile gelip saatlerce mahkeme heyetini tehdit etiğini yazılı ve görsel basında görmüş ve şahit olmuştuk.

Daha önce yine siyasi iktidarın temsilcisi ve TBMM başkanlığı yapan Bülent Arınç Ankara’nın parsel parsel cemaate peşkeş çekildiğini söylemişti ve kendi iç kavgaları ve çıkarları uğruna susmuşlardı.

Gaziantep Eski AKP Milletvekili Sayın Şamil Tayyar mahkemelerdeki FETÖ Borsasından bahsetmemiş miydi? Sayın Şamil Tayyar FETÖ Borsasında Kayseri ayağını gündeme getirmemiş miydi? Evet, doğru demiş. Çünkü bu işi Mehmet Metiner’den daha mı iyi bileceksiniz. Kayseri’deki Pensilvanya'ya giden Kayseri milletvekillerini de biliyoruz. Bunları kamuoyu biliyor ve bu kiripto FETO’cuları bu ülkenin başına bela eden kim varsa hesap vermeli. Mehmet Metiner’in dediği doğrudur. Kayseri FETÖ yapılanmasının Pensilvanya’sıdır. Kayseri'nin hayırsever işadamlarının olması FETÖ'cü olmadığı anlamına da gelmez.

Böyle bir anlayışla Cumhuriyet değerlerini yok eden bu terör örgütünü görmemezlikten gelmek demektir. Evet, Mehmet Metiner doğru söylemiş. Kayseri FETÖ'nün Pensilvanya’sıdır bunu söylemek bütün Kayseri’deki ticaretle uğraşan esnafını töhmet altında bırakmak değildir. Kayseri’deki Hayırsever işadamlarının olması Kayseri’deki FETÖ yapılanması yok demek değildir. Evet, çok doğru ve yerinde bir tespittir.

  Bu yazı 1803 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI