![]() |
Tweet |
Galatasaray, Konyaspor’u 3-1’lik skorla mağlup ederek şampiyonluğunu ilan etti. Müsabakanın bitmesiyle Kayseri’deki Galatasaraylılar da sokağa döküldü. Araçlarda ve yaya olarak şampiyonluğu kutlayan Galatasaray taraftarları zaman zaman yolu trafiğe kapattı. Müsabaka öncesi tedbir alan emniyet güçleri trafiğin aksamaması için uğraş verdi. Sarı kırmızılı taraftarlar Cumhuriyet Meydanı, Talas Bulvarı ve Sivas Bulvarı’nda saatlerce şampiyonluğu kutladı.