Bugun...

Beyaz Torosların Türkiye’yi Kaosa Sürüklediğini…

 Tarih: 24-05-2020 13:57:00
Kenan Akpınar

Katıldığı bir TV programında 28 Şubat tartışmasında Ahmet Davutoğlu, “Hayatım CHP zihniyeti ile mücadele etmekle geçti” diyor.

Biraz geçmişe gitmek lazım Sayın Ahmet Davutoğlu’nun Başbakanlık sürecine nasıl gelindiğini gelin beraber göz atalım.

O dönemlerde AKP içinde Profili düşük bir kişi aranıyor ipler Dönemin Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tahir Erdoğan'ın elinde olacak ama sadece kağıt üzerinde ise ömrüm CHP zihniyeti ile geçti diyen Sayın Ahmet Davutoğlu.

Haklısınız siz ve sizin gibilerin ömrü hep CHP ve Cumhuriyet değerleri ile geçti ve halen geçirmeye devam edeceksiniz bu konuda hiç kuşkumuz yok.

   * Gelininiz birlikte dönemin Profili düşük sayın Başbakanın nasıl bir ruh hali içinde siyasete girdiğini bakalım.

 

* Her şeyden önce dönemin Haziran ve Kasım genel seçimlerinde sizin beyaz Toroslarla insanları korkutmaya çalışıp oy devşirme çalışmanızın sonucu Türkiye’yi nasıl bir kaosa sürüklediğini de  keşke söyleyebilseniz.

* Sizin Başbakanlık yaptığınız dönemdeki Turkiyeyi nasıl bir  Karanlık  dönemin içine bıraktığınızı anlatsanız.

   * Sizin Başbakan  olduğunuz dönemdeki katliamlara  imza atan bir kaç tane çocuk dediğiniz  İŞİD li gençlerin yapmış olduğu  katliamlar için  söylemlerinizi bir açıklasınız.

 * Sizin Başbakanlığınız  döneminde hani bunlar eylem yapmadıki tutuklayalim dediğiniz Ankara gar katliamcılar  hakkındaki  mucadelenizi  anlatsanız.

* sayın  Başbakan ; sizin doneminizde icinde yer aldığınız donemde ve oncesinde Allahı  kendi çıkar ve menfaatleri uğruna aldatanlara karşı  düşüncenizi  anlatsanız 

 

  * sizin asıl ömrümüzce mucadeleniz; Fetonun   Türk Silahlı kuvetlerin kozmik odasına girip kamyon kamyon hızlı belgeleri  # CIA # ya teslim ederken olmalıydı.   

  * sizin asıl mücadeleniz ; Gazi Mustafa Kemal Atatürkün  ilkelerini içinde yer aldığınız  dönemin siyasi iktidarı  tarafında  yok edilen değerler uğruna olsaydı  .

* sizin yanınızda uğruna mücadele verdim dediğiniz CHP Size Başbakanlığı; profosörlüğü ; inanç  özgürlüğü ; Bağımsızlığı  ve Vatanı verdi.

  * sayın  Başbakan ; CHP zihniyeti sana darbe yapmadı  , senin yol yürüdüğün yol arkadaşların sana darbe yaparken senin haklarını savunan yine o yaşamınız boyunca mücadele verdim dediğiniz; demokrasi adalet ve hukukun üstünlüğüne inanan CHP savundu.

*  sayın Başbakan ; siz gelecek vaad eden bir partinin başkanlığını  yapmakla ve Türkiyenin geleceğine öncülük yapacam deyip insanları ötekileştirerek  Cumhuriyet Halk partisine oy veren milyonları incitğinizin farkınsamısınız ?

*sizin bu söylemlerinizle  inançlı  insanları  üzmüyormusunuz.?

* Bir dönem sizinde içinde yer aldığınız  AKP nin kefil olduğu ÖSYM Başkanı fetocu Ali Demirin  Başkanlığı döneminde çalınan sınav soruları ile hayalleri yıkılan onlarca gencin  geleceğini  yok edenlerle mücadele verseydiniz.

* sizin doneminizde ki karanlık olayları 15 Temmuz hayır Fetonun darbe girişimi ve 17 /25 aralık yolsuzluklar açıklarım ve mücadelesini verin

* sayın Başbakan ; Müslümanlık Kin;  nefret ;  ayrımcılık ; kötülük  ve nankörlük  yoktur. Eğer siz bir dönem Başbakanlık; milletvekiliği  , profosörlüğü ve  bugünde  bir parti kurup genel başkanlık yapıyorsanız  o uğruna ömrünüzce  mücadele verdiğiniz  Cumhuriyet Halk partisi zihniyeti ne borçlusunuz  sadece ben hatırlatayım dedim.

Saymakla bitmez tabi  sizin asıl mücadeleniz feto zihniyeti ve o kara kutu defterinin kara sayfalarını paylaşmak olmalı. TSK ya yapılan kumpasları  ,Mehmet Dişliler le olan  zihniyetle mücadeleniz olmalı hatırlatalım dedik

Bütün islam alemin ramazan bayramını  kutlar sizlerin de böyle hasan bir dönemde daha birleştirdi bir dil kullanmanızı  isterdim

  Bu yazı 1876 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI