![]() |
Tweet |
Pınarbaşı seçim çalışmalarına katılmak üzere Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, 24 Mayıs Cuma günü Kayseri’ye gelecek. Pınarbaşı meydanında Cuma namazı sonrası saat 13.30’da halka seslenecek olan Mansur Yavaş, 11.30’da Pınarbaşı Türklük Anıtında karşılanacak.
Pınarbaşı seçim çalışmaları kapsamında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş 24 Mayıs Cuma Günü Kayseri’ye gelecek. İl Yönetimi tarafından karşılanacak olan Mansur Yavaş, beraberindekiler ile birlikte Pınarbaşı İlçesine geçecek. Saat 13.30’da İlçe girişindeki Türklük Anıtında karşılanacak olan Mansur Yavaş, İlçe Meydanında Cuma namazı sonrası saat 13.30’da gerçekleştireceği miting ile Pınarbaşı halkına seslenip, partisinin adayı Deniz Yağan’a oy isteyecek.