Bugun...

CHP’li Arık, Ak Partili İsmin Şiddet Gösterdiği Hemşireye Destek

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Kayseri Şehir Hastanesinde görevli hemşireye, “Sen geri zekalı mısın? Benim kim olduğumu biliyor musun, ben Ak Parti Melikgazi İlçe Başkan Yardımcısıyım” diyerek hakaret eden Ahmet Korkmaz’a sert tepki gösterdi. Hemşireye destek veren Arık, “İnsanlar kendi anasının babasının yanına yaklaşmaya korkarken O, başkalarının ana babasını iyileştirmek için çırpınan fedakar sağlık ordusunun yiğit bir neferi” dedi.
facebook-paylas
 Tarih: 11-09-2020 15:05:09

CHP’li Arık, Ak Partili İsmin Şiddet Gösterdiği Hemşireye Destek

Kayseri Şehir Hastanesi pandemi servisinde yatan annesine ilaç getiren ve kendisine refakatçı kalıp kalmayacağını soran hemşireye, “Sen geri zekalı mısın? Benim kim olduğumu biliyor musun, ben Ak Parti Melikgazi İlçe Başkan Yardımcısıyım” diyerek hakaret eden Ahmet Korkmaz’a CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık tepki gösterdi.

 

Sağlık çalışanlarının kendi hayatlarını hiçe sayarak başka insanların hayatlarını kurtarmaya çalıştığını ifade eden Arık, Kayseri Şehir Hastanesi’nde görevli bir hemşireye AK Parti Kayseri Melikgazi İlçe yöneticisi tarafından şiddet uygulandığı iddialarını da değerlendirdi. Sağlık İl Müdürü ve AK Parti yöneticilerine seslenen Arık, “iddiaya göre adı geçen şahıs hemşire hanıma ‘Sen benim kim olduğumu biliyor musun?’ diyerek, tehditler savurmuş. Bu kişinin kim olduğunu hemşeri hamın bilmiyor ama hemşire hanımın kim olduğunu biz biliyoruz. O, kendi hayatını hiç sayarak insanların hayatını kurtarmak için mücadele eden gerçek kahramanlardan biri... İnsanlar kendi anasının babasının yanına yaklaşmaya korkarken O, başkalarının ana babasını iyileştirmek için çırpınan fedakar sağlık ordusunun yiğit bir neferi… Umarım gerek İl Sağlık Müdürü gerekse de AK Parti yöneticileri kim olduğunu sorgulayan arkadaşa kim olduğunu, sağlık çalışanlarının nasıl bir fedakarlıkla ve özveriyle görev yaptıklarını hatırlatır” diye konuştu.


  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET Haberleri
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
  HAVA DURUMU
  HABER ARŞİVİ
resmi ilanlar
  NAMAZ VAKİTLERİ
nöbetçi eczaneler
  HABER ARA
YUKARI YUKARI