Bugun...

Milletvekili Ersoy, Vatandaşın Takdirini Topluyor

 Tarih: 09-10-2019 11:50:00
Mehmet Uzel

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Millet Vekili Baki Ersoy, seçimlerin akabinde sergilemiş olduğu milletvekili performansıyla takdir topluyor.

   Milletvekili Baki Ersoy'un performansı takdire şayan. Genel seçimlerin akabinde 7/24 çalışma prensibiyle çalışmalarını sürdüren Ersoy, iktidar ya da muhalefet fark etmeksizin tüm ilçeleri geziyor, belediyelere uğruyor, vatandaşların sıkıntılarını birebir dinleyip çözümü noktasında da elinden gelen katkıyı sunuyor.

   Çalışma prensibinin merkezine Kayseri'yi alan ve söz konusu Kayseri ise, yapılacak iş bu şehrin menfaatine ise nereden geldiğine bakmaksızın alaka gösteren Milletvekili Ersoy, bu anlayış ile Kayserililerin gönlünü fethetmiş durumda.

   Kayseri Milliyetçisi Milletvekili Ersoy’un meclis çatısı altındaki danışmaları da oldukça başarılı. Vatandaş için derdini izah etmek çok da önemli değil mühim olan derdine derman olunması, olunmuyor ise de sonuna kadar işin takibinin yapılarak olumsuz neticelendiği zaman anında gerçek bilginin paylaşılması. Maalesef geçmiş de bugün de bazı milletvekilleri sorunları dinliyormuş gibi yapıyor ancak sorun çözümü noktasında kılını bile kıpırdatmıyor. Bunun yanı sıra danışmanlarda vatandaşlara bugün yarın diyerek umut dağıtmaya ve halkı kandırmaya devam ediyor.

    Dolaysıyla Kayseri MHP Milletvekili Baki Ersoy MHP İl ve İlçe teşkilatları ile Kayseri'yi karış karış geziyor, vatandaşlarla, belediye başkanlarıyla, muhtarlarla bir araya geliyor, bu şehri ilgilendiren tüm sorunların çözümü için bizzat mesai harcıyor, danışmanları iş takibi noktasında oldukça sıkı çalışıyor ve asla bu millete yalan söylemiyor. Hal böyle olunca Baki Ersoy, vatandaşın gönlünde büyüdükçe büyüyor, sevgisi ve saygısı artıyor. Her gittiği ortamda büyük bir ilgiyle karşılanıp, aynı yoğun sevgiyle uğurlanıyor.

    Ne diyeyim daha önce Kayseri’de ikamet etmeyen, Kayseri'yi görmeden, bilmeden, küçümseyen ancak buna rağmen Kayseri Milletvekili seçilen ve görev süresi boyunca da bu şehre uğramadan gidenlerin ardından Baki Ersoy profilinde bir milletvekili görmek ilaç gibi geldi.

  Bu yazı 913 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI