Bugun...

Nerede Anne Benim Beyaz Gelinliğim?

 Tarih: 26-08-2020 16:56:00
Mehmet Uzel

Ey sadist, vicdansız, vahşi insan müsveddeleri. İnsanlıktan hiç mi nasibinizi almadınız? O gencecik bedenleri katlederken ,ellerinizde mi titremedi ?..”Ama üzeri açılır da hasta olur “diye yıllarca sabahlayan bir annede mi gelmedi gözünüzün önüne..

Geçtiğimiz günlerde Batman da uzman çavuş tarafından kaçırılarak 20 gün boyunca tecavüz edilen 17 yaşındaki kızımızın ölümüne neden olan bu çavuşun haberini yapan gazeteci tutuklu,ama adam serbest kaldı..Acaba yeni yasa felan mı çıktı benim mi haberim yok tecavüzcüler serbest mi kalıyor?…O Anne kızımı uzman çavuşlar gelsinde tecavüz etsin diye büyütmedi kızını..Sayın İçişleri Bakanı dahi olaya müdahil olup üzüntüsünü söylüyor. Herif serbest bırakılıyor,bu adamın haberini yapan gazetecide içerde yatıyor..Ve bu kızımız henüz 17 yaşında yaşadıklarını kaldıramayıp ailesine yazdığı bir veda mektubu ile intihar ediyor..Batman da tedavi gördüğü hastanede  hayatını kaybetti.. Alışkınız bu iki kelimelere..”Hayatını kaybetti”…Annesinin öpmeye kıyamadığı 17 yaşındaki bir kız çocuğunun,uğradığı tecavüzden dolayı iç organları parçalanmış.

 

Dikkat edin iç organları neden parçalanıyor Tecavüzden!..Soruşturma dosyasında “gizlilik” kararı getirilen uzman çavuş,”nitelikli cinsel istismar” suçundan sevk edildiği mahkemece kontrol şartıyla serbest bırakıldı..20 gün boyunca tehditle alıkoyulan 17 yaşındaki bu kızımız artık yok! Artık olmamasının anlamını idrar edebilen var mı? Ben edemiyorum…

 

Sayın Adalet Bakanım,Gaziantep deki intihar eden kızımızın ailesini ziyaret etiğinizde ailesinin anlattıklarından gözleriniz doldu..Sizde Babasınız,burada birşey sormak istiyorum; “size göre ne olması gerekir bir şahsın ceza alması için?..Bir kız çocuğa 20 gün tecavüz edilmesi  yetmiyor mu?..Bir ocağa ateş düşmesi az mı sizin için?..Bir annenin dinmeyen gözyaşlarını görülmemesinin nedeni nedir?,,Bir canı katletmenin,bir yaşamı söndürmenin bedeli nedir?

 

Görüyorum ki yok!!!

“Benim kızım öğretmen olacak,doktor olacak,mühendis olacak,avukata olacak diye gururla gezen anne ve babaya damı hiç acımadınız? Hayalleri olan,dünya ya gülerek bakan gözlere nasıl kıydınız? Ne kadar acıdır,kendi elleriyle hayatını adadığını evladının tabutuna beyaz gelinliğini örtüp,daha sonrada toprağın altına koymak..

Sadece öldürdüğünüz gençecik insanları değil,bütün ailesini öldürdünüz..Nasıl yaşayacak o anne,baba ve kardeşleri?..Bir ana babanın tek gayesi vardır,o da evlatlarına iyi bir gelecek hazırlamak..Siz hem o evlatların geleceğini yok ettiniz,hemde o ana babaların yaşam sebeblerini..

Ölmesin gençecik beyaz melekler..Kıymayın artık onlara...

  Bu yazı 8927 defa okunmuştur.
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
YUKARI